Szkoła Podstawowa |im. Jana Pawła II w Kaplonosach

22-205 Wyryki, Kaplonosy 73   Tel: (82) 571-72-26

e-mail spkaplonosy@spkapl.com

Andrzejki szkolne

W środę 29 listopada 2017r. odbyły się Andrzejki, które wszystkim zapadną na długo w pamięci. Dzięki licznym wróżbom, które prowadziły uczennice klasy siódmej. Dziewczynki dowiedziały się jakie imię będzie nosić ich przyszły mąż, natomiast chłopcy poznali imiona swoich przyszłych żon. Ponadto uczniowie wywróżyli sobie wspaniałą przyszłość – wygraną na loterii, bogactwo, sławę, czy podróże dookoła świata. Na podstawie wróżby z butów dowiedzieliśmy się, który z chłopców pierwszy się ożeni, a która z dziewcząt jako pierwsza wyjdzie za mąż. Dzieci poznały swoje przyszłe zawody i odkryły wiele innych tajemnic. Na zakończenie odbyła się wspólna dyskoteka. Dzień minął pod znakiem świetnej zabawy i wielu wesołych sytuacji.Z niecierpliwością wyczekujemy przyszłych Andrzejek.