Szkoła Podstawowa |im. Jana Pawła II

22-205 Wyryki, Kaplonosy 73

Tel: (82) 571-72-26

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 110416
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 214 dni

uczniowie nagrodzeni w konkursach 2012/2013

 UCZNIOWIE NGRODZENI W KONKURSACH



KONKURSY PLASTYCZNE:


Zwierzęta Azji w Zamojskim ZOO”:

Kacper Szymaniak kl. „0”

Jakub Haniewski kl. II

Wiktor Rosiak kl. „0”

Karolina Pawłowska kl. „0”

Angelika Bułat kl. II

Kartka do św. Mikołaja”:

Grzegorz Wilczyński kl. „0”

Igor Iwaniuk kl. „0”

Amelia Szaniawska kl. „0”

Wiktor Rosiak kl. „0”

Marcel Milaniuk kl. I

Aleksandra Hordyczko kl. II

Martyna Szymańska kl. II

Bezpiecznie na wsi – powiedz stop upadkom”:

Kacper Szymaniak kl. „0”

Bądźcie światłem i solą tej ziemi”:

Sandra Bułat kl. VI

Magda Sokołowska kl. V

Martyna Szymańska kl. II

Kacper Szymaniak kl. „0”

I Koziołek , mądra głowa, przybył do nas z Pacanowa”:

Magda Sokołowska kl. V

Maria Semeniuk kl. II

Konkurs o Poleskim Parku Narodowym”:

Weronika Prokop kl. „0”

Magda Sokołowska kl. V

Joanna Andrzejuk kl. V

Łowiectwo w rysunku”:

Amelia Szaniawska kl. „0”

Amelia Tokarska kl. „0”

Alan Prokop kl. I

Las i jego mieszkańcy”:

Sylwia Demczuk kl. IV

Magda Sokołowska kl. V

Adrian Tokarski kl. VI

Julia Ochnio kl. III

Monika Demczuk kl. IV

Kacper Szaniawski kl. III

Hubert Makolagwa kl. IV

Joanna Andrzejuk kl. V

Natalia Semeniuk kl. V

Kacper Bułat kl. V

 

KONKURSY SPORTOWE:

 

 

Szlakiem Gniazd Bociana Białego”:

drużyna: Mateusz Pawłowski kl. VI

Magda Sokołowska kl. V

Kacper Bułat kl. V

Sylwia Demczuk kl. IV

Biegi o Puchar Wójta Gminy Wyryki”:

Kacper Andrzejuk kl. III

Magda Sokołowska kl. V

Mateusz Pawłowski kl. VI

Turniej BRD”: Jakub Osak kl. V

Magda Sokołowska kl. V

Mateusz Pawłowski kl. VI

KONKURSY WIEDZY:

Młodzież zapobiega pożarom”:

Mateusz Pawłowski kl. VI

Wiem wszystko”: Julia Ochnio kl. III

Magdalena Tokarska kl. III

Wiem wszystko o ptakach”:

Julia Ochnio kl. III

Laura Sieradzka kl. III

Magdalena Tokarska kl. III

Kacper Andrzejuk kl. III

Angelika Bułat kl. II

Aleksandra Hordyczko kl. II

Martyna Szymańska kl. II

Z zakresu profilaktyki uzależnień”:

Magda Sokołowska kl. V

Joanna Andrzejuk kl. V

Magdalena Hulip kl. VI

Adrian Tokarski kl. VI

KONKURSY RECYTATORSKIE:

 

 

Zdrowo odżywiam się”:

Martyna Szymańska kl. II

Aleksandra Hordyczko kl. II

Angelika Bułat kl. II

Ptaszki i ptasie igraszki”:

Mikołaj Łobacz kl „0”

Kacper Kozaczuk kl. „0”

Wiktoria Zdolska kl. „0”

Amelia Tokarska kl. „0”

Alicja Szymańska kl. „0”

Natalia Bułat kl. I

Alan Prokop kl. I

Angelika Bułat kl. II

Martyna Szymańska kl. II

Magdalena Tokarska kl. III

KONKURSY RODZINNE:

 

 

Rodzinne kolędowanie”:

Magda Sokołowska kl. V

Kacper Bułat kl. V

Jakub Osak kl. V

Joanna Andrzejuk kl. V

Magda Hulip kl. VI

Adrian Tokarski kl. VI

Mikołaj Łobacz kl. „0”

Karolina Pawłowska kl. „0”

Kacper Kudła kl. I

Alicja Szymańska kl. „0’

Martyna Szymańska kl. II

Rodzinny konkurs plastyczny na pisanki, kartki, stroiki

i ozdoby wielkanocne”:

Alicja i Martyna Szymańska

Joanna, Kacper i Jakub Andrzejuk

Jakub Osak

Ameli i Dawid Tokarscy

Kacper Szymaniak

Laura Sieradzka

Weronika i Alan Prokop

Aleksandra Hordyczko

Magdalena Tokarska

Kacper Kozaczuk

Grzegorz Wilczyński

Najbardziej pomysłowy karmnik”:

Karolina Pawłowska kl. „0”

Kacper Bułat kl. V

Mikołaj Łobacz kl. „0”

Grzegorz Wilczyński kl. „0”

Magdalena Tokarska kl. III

Kacper Andrzejuk kl. III

KONKURSY FOTOGRAFICZNE:

Ptaki w naszej gminie”:

Magdalena Tokarska kl. III

Kacper Kudła kl. I

Karolina Pawłowska kl. „0”

Julia Ochnio kl. III

Jakub Haniewski kl. II