Szkoła Podstawowa |im. Jana Pawła II

22-205 Wyryki, Kaplonosy 73

Tel: (82) 571-72-26

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 110461
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 214 dni

ABSOLWENCI NASZEJ SZKOŁY

 



Absolwenci Szkoły Podstawowej

im. Jana Pawła II w Kaplonosach

 

 

2015/2016

 

 

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Kozaczuk Weronika

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

 

 

2.

Ochnio Julia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

3.

Szaniawski Kacper

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

4.

Tokarska Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

5.

Zakierski Nikodem

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół w Wyrykach

 

 

6.

Zakrzewski Adrian

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół w Wyrykach

 

 

 

 

 

 

 

 

2014/2015

 

 

L.P.

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Baran Wiktoria

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

2.

Demczuk Monika

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

3.

Demczuk Sylwia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

4.

Hawdejuk Szymon

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

5.

Kowalski Krystian

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół w Wyrykach

 

 

6.

Tokarski Dawid

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół w Wyrykach

 

 

7.

Tyszczuk Karolina

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum

 we Włodawie

 

 




 

2013/2014

 

 

 

L.P.

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Andrzejuk Joanna

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

2.

Bułat Kacper

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

3.

Kalenik Łukasz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

4.

Ochnio Kamil

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

5.

Osak Jakub

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół w Wyrykach

 

 

6.

Semeniuk Natalia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Gimnazjum w Zamościu

 

 

7.

Sokołowska Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum

 we Włodawie

 

 


 

2012/2013

 

L.P.

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Bułat Sandra

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

2.

Dąbrowski Piotr

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

3.

Hulip Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

4.

Korszun Mateusz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

5.

Pawłowski Mateusz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Gimnazjum

w Dębowej Kłodzie

 

 

6.

Tokarski Adrian

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

7.

Karolina Wasiluk

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum

nr 2 we Włodawie

 

 

 

2011/2012

 

L.P.

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Albrecht

Adam

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

2.

Andrzejuk Aleksandra

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

3.

Haniewski Wojciech

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

 

 

4.

Mądrzyńska Agata

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

5.

Ochnio

Damian

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

6.

Sokołowski

Rafał

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

 

 

 

 2010/2011

 

 

L.P.

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Andrejuk

Jakub

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

2.

Albrecht Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

 

 

3.

Hawdejuk Patrycja

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

4.

Hulip

Agata

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

5.

Mojsa

Kamil

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

6.

Leszczyński Przemysław

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

7.

Wilczyńska Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

 

 

 

2009/2010

 

L.P.

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Flisiak

Anna

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

II Liceum Ogólnokształcące

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

2.

Jeruzalska Marzena

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

ZSZ we Włodawie

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

3.

Kalenik Ewelina

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

ZSCKR im.

I. Kosmowskiej

w Korolówce

 

4.

Korszun

Elwira

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

II Liceum Ogólnokształcące

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

5.

Kozaczuk Andżelika

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

ZSCKR im.

I. Kosmowskiej

w Korolówce

 

6.

Oleksiuk

Karol

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

ZSZ we Włodawie

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

7.

Pastuszuk

Ewa

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

ZSCKR im.

I. Kosmowskiej

w Korolówce

 

8.

Pawluczuk Lucyna

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

ZSCKR im.

I. Kosmowskiej

w Korolówce

 

9.

Pilarski Dominik

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

II Liceum Ogólnokształcące

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

10.

Prus

Karol

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

ZSZ we Włodawie

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

11.

Styrc

Dominik

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

Liceum Ogólnokształcące

im. Władysława Zawadzkiego

w Wisznicach

 

12.

Tyszczuk Paulina

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

13.

Wegiera Damian

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie

 

 

 2008/2009

 

L.P.

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Antoniuk Justyna

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie

 

2.

Bartosik Kinga

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

3.

Dąbek Patrycja

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Kraśniku

 

4.

Dąbrowski Kamil

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

ZSCKR im.

I. Kosmowskiej

w Korolówce

 

5.

Kalenik Dagmara

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

ZSZ we Włodawie

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

6.

Kalenik Tomasz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

ZSCKR im.

I. Kosmowskiej

w Korolówce

 

7.

Sierhej Seweryn

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

8.

Leszczyńska Natalia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

 

 2007/2008

 

L.P.

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Paluszkiewicz Adrian

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

Zespół Szkół Leśnych

w Biłgoraju

 

2.

Dominika Skrzyńska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

3.

Hulip Joanna

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

4.

Kozaczuk Marta

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

Technikum Gastronomiczne we Włodawie

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

5.

Albrecht Klaudia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

ZSCKR im.

I. Kosmowskiej

w Korolówce

 

6.

Laskowska Katarzyna

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

7.

Jawicz Mateusz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

8.

Kowalska Grażyna

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

ZSZ we Włodawie

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

9.

Adamczyk Sylwia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie

 

10.

Grzywaczewski Marcin

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

ZSZ we Włodawie

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

11.

Pilarski Mateusz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

ZSZ we Włodawie

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

12.

Styrc Patryk

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Zespół Szkół

w Wyrykach

ZSZ we Włodawie

im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 

 

 2006/2007

L.P.

Imię

i nazwisko

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Dalsza edukacja/ Praca zawodowa

1.

Tomaszek Żaneta

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Kaplonosach

Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie

UMCS w Lublinie- Psychologia